Kierunek PRACA!
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

 

W związku z realizacją projektu zapraszamy do współpracy przedsiębiorców, którzy są zainteresowani pozyskaniem stażystów.

Staże będą całkowicie bezpłatne dla pracodawcy!! – osoby odbywające staże będą otrzymywały wynagrodzenie w ramach naszego Projektu.

Co staż daje pracodawcy? Przez okres co najmniej trzech miesięcy Pracodawca ma  możliwość sprawdzenia potencjalnego przyszłego pracownika bez ponoszenia kosztów.

Pracodawco! Zyskujesz pracownika i nie ponosisz żadnych kosztów!

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli jesteś zainteresowany zorganizowaniem miejsca stażu dla uczestnika projektu "Kierunek PRACA!", wypełnij wniosek o organizację stażu i odeślij na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Po przesłaniu wniosku o zorganizowanie stażu skontaktujemy się z Państwem i udzielimy wszelkich szczegółowych informacji na temat organizacji stażu w ramach projektu „Kierunek PRACA!”.

 

W razie pytań, prosimy o kontakt ze Specjalistą ds. zatrudnienia:

nr telefonu: 12 626 01 50

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Załączniki do pobrania:

  1. Wniosek o organizację stażu